ART / Lithographs / Litograph in colors 7712061
nr 771 2061
Sven Jonson
(1902-1981), Sverige
Sven Jonson (1902-1981), 154/350, subject size: 28x40 (fuktskadat blad),
LITOGRAPH IN COLORS (F), Sven Jonson (1902-1981), 154/350, motivets mått: 28x40 (fuktskadat blad)
Sven Jonson, Swedish painter, born 1902, dead 1981.
300
SEK 200
Monday August 20 2012
at 19:38:29
20/8 14:30:27
150 kr
20/8 19:19:20
- Thema-auction